Tech

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Kurumsal kimlik, pazarlamada bir kurum veya işletmenin kendini görsel öğelerle somut hale getirmesi ve imaj oluşturmasıdır. Kurumun markalaşma sürecine katkı sağlar. Logolar, renk şemaları kurumsal kimliğin oluşturulmasında etkilidir

SEO Hizmeti

SEO‘nun açılımı: Search Engine Optimization. İngilizce kelimelerin kısaltılması olan SEO‘nun Türkçe karşılığı ise Arama Motoru Optimizasyonu’dur. Kısa ve net olarak tanımını yapmak gerekirse, web sitelerinin Google arama motorunda yükselmesi, doğal olarak trafik artışı sağlaması için yapılan çalışmalardır.

Website ve E-Ticaret Sistemleri

Elektronik ticaret ya da bilinen adı ile eticaret, ürün ve hizmetlerin tüketiciler ile internet ortamında buluşturulduğu ticaret türüne verilen isimdir. E-ticarette ürünlerin satışı, dağıtımı, ödemesi ve reklam süreçleri internet üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi; Sanal alemdeki sayfa ve hesapların kullanılırken bunun nasıl olması gerektiğini, nasıl yollar izleneceğini, herhangi bir durum karşısında hangi yöntemlere başvurulacağını,marka tanıtım ve yönetimlerinin nasıl olması gerektiğini ve tüm bunların düzenli ve uyumlu  bir şekilde yönetilmesine verilen addır. Sosyal medyanın günümüzde sahip olduğu yer çok güçlüdür. Ve birçok işleve de sahip olan sosyal medya en önemli pazarlama tekniklerinden sayılır. Bu yüzden sosyal medya yönetimi önem kazanmıştır.  

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

Ürün Fotoğrafı Çekimi

Ürün çekimi üretilen ürunlerin fotoğraf çekimlerinin belirli ekipmanlar kullanılarak fotoğraf çekim standartları çerçevesinde gerçekleştirilme işlemidir. Ürün fotoğraf çekimi çeşitli bilgisayar programlarının da beraberinde kullanılmasını gerektirir.

Translate